Filmowiec Piotr Gdulski

Rozumiemy, że czas, pieniądze , energia i emocje związane z  ślubem są ulotne, ale wspomnienia, które tworzymy, są naprawdę niezmierzone. Prawdziwe zapisane przez nas dla was na zawsze.

Każda część naszego procesu twórczego jest realizowana z wyjątkową starannością. Wkładamy całe swoje serce w realizację materiału z waszego wielkiego dnia. W świecie, w którym nic nie jest doskonałe, uważamy ,że odpowiedni sprzęt, odpowiednie narzędzia do edycji i odpowiedni styl mogą stworzyć film, który jest tak bardzo „wasz”.

Każdy sprzęt, którego używamy, realizuje dane zadanie, jest tylko środkiem do osiągnięcia zamierzonego celu. Sprzęt i odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, z pomysłem zaangażowaniem i miłością do swojej pracy. Wszystko to razem tworzy jedną wyjątkową całość , każdy najmniejszy szczegół waszego wielkiego dnia jest wyjątkowy na swój własny unikalny sposób.

Naszą umiejętnością jest stworzenie filmu, który na zawsze będzie stanowił uwieńczenie waszej wielkiej miłości.

„Za te chwile, które zmieniają się we wspomnienia których nigdy nie zapomnisz ”

Jesteśmy gotowi pójść o krok dalej; robiąc wszystko, aby zamienić baśniową fantazję w rzeczywistą rzeczywistość. Twoja mama delikatnie przypina broszkę należącą do twojej babci do białej sukni. Twój tata widzi cię ubraną na biało po raz pierwszy. Twój narzeczony rzuca subtelną łzę, gdy patrzy na ciebie, gdy idziesz przejściem.

Wypowiadacie słowa,przysięgi które łączą was jako jako męża i żonę , Nie musicie zostawiać swoich wspomnień z okazji ślubu przypadkowi. Możecie wybrać nas i cieszyć się wyjątkowo wykonanym filmem ślubnym.